Misja Madame Velo

NIEZBĘDNY DODATEK DLA STYLOWEJ ROWERZYSTKI

BO MY KOBIETY CHCEMY WIĘCEJ !
Tak, to prawda, my kobiety chcemy więcej, lepiej, szybciej. Dlaczego? Ponieważ wymagamy od siebie coraz więcej, a życie zmusza nas do perfekcji na każdym kroku. Profesjonalna w pracy, wymarzona kochanka, świetna kucharka, matka idealna, innymi słowy kobieta doskonała! Mistrzyni w dzieleniu czasu i energii na tysiące rzeczy, które robimy każdego dnia. Innymi słowy nieustannie dążymy do perfekcji i nie znosimy byle jakich rozwiązań.
Właśnie taka idea przyświeca nam w pracy przy tworzeniu toreb z metką Mme Velo! Tworzymy je by służyły Wam dzielnie każdego dnia, ciesząc przy tym oko. Chcemy być w tym coraz lepsi, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom.
NIEZBĘDNY DODATEK DLA STYLOWEJ ROWERZYSTKI
Jeżeli wybrałaś rower jako swój środek transportu to pozwól, że ułatwimy Ci życie. Jeśli natomiast boisz się przesiadki na rower, bo nie widzisz siebie w dresie i trampkach na „góralu” to pozwól, że pokażemy Ci jak jeździć na rowerze z klasą. Taka zmiana genialnie wpłynie zarówno na Twoje ciało jak i poziom endorfin we krwi!
Dzięki naszej torbie będziesz mogła dopełnić swoją codzienną rowerową stylizacje pięknym dodatkiem, który podkreśli Twój styl i oryginalność. Zapomnij o mokrej koszulce podczas jazdy z plecakiem na plecach. O plecaku nie musisz zapominać! To bardzo modny gadżet w tym sezonie, ale podczas jazdy zawieś go na rowerze. Dzięki szybkiemu i wygodnemu systemowi mocowania zarówno torbę jak i plecak w kilka sekund umieścisz na bagażniku. Każda z naszych toreb wyposażona jest w dwa haki oraz rzep zabezpieczający. Nie musisz się już obawiać, że torebka spadnie Ci z ramienia lub wypadnie z koszyka w czasie jazdy. Zarówno Ty jak i zawartość Twojej torby jesteście bezpieczne.
SPRAWDŹ NAS!
Mme Velo Heels on Wheels to pierwsze na rynku stylowe torby rowerowe.
Przejdź do zakładki Kolekcja i wybierz swój niepowtarzalny model torby lub plecaka Mme Velo. Nie znalazłaś modelu dla siebie? Napisz do nas! Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Czekamy na Twoją opinie!
czerwona Torba Madame Velo Love
Madame Velo Love
Madame Velo Love
Madame Velo Love
Madame Velo Love
Madame Velo Love