We Are Salient

A creative agency that builds awesome stuff all day, every day

MMEVELO HEELS ON WHEELS

Jesteśmy młodą firmą stworzoną przez czwórkę przyjaciół, którzy są rozrzuceni po całym świecie. Co ważne, to nas nie ogranicza, a rozszerza horyzonty. Połączyła nas miłość do mody, rowerów i wszystkiego co piękne i oryginalne, a przede wszystkim energia, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju. Pewnego dnia jedna z właścicielek przesiadła się z 4 kółek na rower i ze zdziwieniem stwierdziła, że oferta toreb rowerowych dla takich kobiet jak ona jest bardzo ograniczona. Brak jest modnych, nowoczesnych, a zarazem funkcjonalnych toreb, które mogłaby nosić na co dzień, zarówno do pracy jak i spotkanie z przyjaciółmi. I tak powstała idea i pomysł Mme Velo. Potrzebna była męska energia, która wprawiła całe przedsięwzięcie w ruch oraz wspólniczka po drugiej stronie świata. Dziewczyny zajmują się modą i sztuką zawodowo. Dwie z nich poznały się ponad 10 lat temu pracując dla międzynarodowej korporacji. Można to nazwać miłością od pierwszego wejrzenia, to nie przypadek, że urodziły się tego samego dnia, miesiąca i roku. On wprowadził do firmy dużo spokoju, wyważenia a przede wszystkim doświadczenie biznesowe i męskie spojrzenie na Świat. Na koniec nasz zespół dopełniła także Mistrzyni Kreacji, która postawiła kropkę nad. Każdy z nas jest inny wiec świetnie się uzupełniamy, a wszystkie decyzje podejmujemy wspólnie aby stworzyć najlepszy produkt. Tak powstała Mme Velo, marka dla modnych, nowoczesnych i wymagających kobiet które cenią sobie design ale jednocześnie chcą czuć się swobodnie. Bycie modnym i aktywnym to przecież nie ograniczenie a styl życia. Wiemy co mówimy bo sami tacy jesteśmy!
Twórcy Madame Velo

JANUSZ

Janusz grafik, ilustrator, idealista. Kolekcjoner staroci i mebli z okresu Bauhausu. Zafiksowana na punkcie swojego roweru i zdrowego odżywiania. Największa słabość – czekolada…

RUDA

Ruda. (Prawie) zawsze wie czego chce… Estetka, nie pedantka. Woli kreować niż realizować bo czasem brak jej cierpliwości. Małe przyjemności to to, co lubi w życiu najbardziej. Ma stary podrasowany rower, który uwielbia.
Twórcy Madame Velo
Twórcy Madame Velo

POLKA W AZJI

Polka w Azji. Uwielbia Modiglianiego, Szymborską, Isabel Marant i wszystko co piękne i oryginalne! Lubi modę i się nią bawi ale modnie to być sobą. Wiecznie zakręcona ale energiczna, kreatywna i wymagająca. Lubi ludzi z pozytywną energią od tych negatywnych ucieka! Kocha podróże.

PRZYSZŁY TATUŚ

Przyszły Tatuś. Nie cierpi czekać, woli działać, ale zawsze zgodnie z planem. Decyzje podejmuje (prawie) zawsze świadomie. Sport pozwala mu rozładować stres i utrzymać formę.Uważa, że jasne, zdrowe zasady czynią dobrych przyjaciół ale też partnerów biznesowych.
Twórcy Madame Velo